BABSKI SZCZYT ODBYŁ SIĘ 24 WRZEŚNIA 2022 … O KOLEJNY POINFORMUJEMY WSZYSTKICH… TYMCZASEM KLIKNIJ I ZOBACZ JAK BYŁO

OLGA ŚLUSARCZYK
POMYSŁODAWCZYNI I REALIZATORKA SZCZYTU

Ekspert ds. leczenia kobiecych UUmysłów z posranych myśli oraz projektantka w MUUkreacje.pl

Mówią o mnie MatkaBoskaMUUKreatorska

… a ja nazwałabym siebie “mistrzynią ostatniej prostej” najlepiej działam pod presją czasu, najlepsze pomysły mam na ostatni moment i najlepsze rzeczy wychodzą mi w ostatniej minucie.

Z tego powodu rzUUtem na taśmę mam niebywałą przyjemność zaprosić Cię na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie jakim jest Babski Szczyt Zajebistości, czyli Kobiety na lUUzie w MUU !

NASZE ZAPROSZENIE PRZYJEŁA MIĘDZY INNYMI

DOROTA WELLMAN ORAZ MARTA KLEPKA

KTÓRE WSPIERAJĄ KOBIECE INICJATYWY W RAMACH PROJEKTU #BYCKOBIETAONTOUR

Już 24 września o godzinie 12.00 w naszej pracowni pod Pszczyną (ul. Katowicka 88, 43-211 Piasek) poznasz wspaniałe Kobiety sUUkcesu wszelakiego, które zarażą Cię swoją zajebistością, opowiedzą o swojej wyboistej drodze,  oraz o tym, że

 • wiek i rozmiar to tylko cyfra
 • ograniczenia … stawiamy z regUUły sobie same a winę, zwalamy na innych.
 • dlaczego warto i w jaki sposób się ich pozbyć?
 • dowiesz się również, że to nie jest proste ale też raz na zawsze zapamiętasz jak to zrobić!
 • czy warto przestać żyć w kUUlturze zapierdolu? dowiesz się na miejscu
 • co zrobić, kiedy jesteś w czarne dUUpie a jedyne światełko w tUUnelu to odjeżdżający pociąg z możliwościami
 • i że sUUkces ma dla każdej z nas różne oblicze… NATOMIAST KAŻDY JEST WARTY UWAGI I DOCENIENIA!
JEŚLI UWAŻASZ, ŻE TAK ! LEĆ I KUP BILET DLA SIEBIE I PSIAPSI !

Czego możesz spodziewać się na szczycie ?

 • na 100% nie oczekUUj kolejnej konferencji, gdzie prelegentki prosto z podium, będą z góry wytyczać Ci ścieżki życiowe i nauczać czegokolwiek
 • na 100% nie oczekUUj też galowej sali, złoconych dekoracji, okrągłych stołów i krzeseł w ułożeniu konferencyjnym, bo w MUU będzie pudrowo miętowo, będziemy siedzieć na poduchach, fotelach, sofach i podłodze otUUlone w ciepłe koce 🙂
 • na 10000% nie oczekUUj, że znajdziesz czas i ochotę na dłubanie w nosie z nUUdów 🙂

TEN SZCZYT MA CEL WIĘKSZY NIŻ MOŻNA SOBIE WYOBRAZIĆ

 

 • Zależy mi na tym, żebyś wyszła od nas jeszcze zajebistsza, mocniejsza, pełna wiary w możliwości i… wiary w to, że ograniczenia, są tylko w naszych głowach…
 • Chcę Ci dać kopniaka na rozpęd, nakichać na Ciebie żyćkiem, posypać lukrem, dać spokój, równowagę i kUUpę śmiechu !!!
 • Wszystkie Gościnie mają nadzieję, że wyjedziesz od nas z pomysłami, rozwiązaniami, nadzieją i mocą do działania … lub przekonaniem, że teraz jest ten czas by poleżeć i popachnieć … ot zależy nam na tym, żebyś dowiedziała się kim jesteś, gdzie jesteś lub gdzie chcesz być, ale przede wszystkim masz się przekonać KIM NIE CHCESZ BYĆ!
 • Będziesz mogła wygodnie rozsiąść się na ziemi, na poduchach, przykryć kocem, przycupnąć w fotelu.
 • Będziemy wszystkie na jednym poziomie, bez podium i sceny… jak na klachach przy kawie z psiapsiółami słuchać Kobiet, które będą dla nas inspiracją, przestrogą, mądrością, wsparciem i … rozrywką !
 • Podczas szczytu skosztujesz naszych ciast, zjesz zUUpkę od mojej MamUUni, podjesz troszkę smakołyków, napijesz się z nami kawy…herbaty lub poprosisz przystojnego barmana o zrobienie drinka… w końcu gdzieś już będzie 16-ta.

A jeśli interesują Cię Gościnie i tematy to zaczniemy od…

 • ode mnie 🙂 jeśli jeszcze nie znasz mojej historii, jeśli chcesz się dowiedzieć co mi pomogło odmienić swoje życie, co daje mi kopa do działania i KIM NIE CHCĘ BYĆ … to przygotUUj się na wstrząsy
 • Poznasz moją sąsiadkę Katarzynę Strzyż, która mieszka 10 metrów ode mnie a przez 5 lat nie mówiłyśmy sobie nawet “dzień dobry” bo tak nas dopadł babski foch:) Powiemy o tym kilka słów, ale przede wszystkim poznasz jej historię której nigdy tak naprawdę do końca nie opowiedziała, tak byś UUwierzyła, że wiek to tylko cyfra i życie nie ma daty przydatności.
 • Na 100% warto posłuchać Magdy, blogerki, artystki … kobiety, która zwie się Matko Jedyna! O tym co mamy i czego nam brak, o wyjściu z depresji o życiu bez presji… przynajmniej o tym, ze można takiego chcieć, a potem je mieć i że tak naprawdę w życiu NIC NIE MUUsisz… a jeśli w to nie wierzysz to … dostaniesz receptę na “Weź NIEPIERDOL”
 • Moja UUkochana StoryTrenerka pokaże Wam czy łatwo pokazywać się w Social Mediach, kiedy ludzie oceniają nie tylko kwalifikacje i wiedzę, o tym co daje nam “głUUpi lajk” i dlaczego czasem jednak warto NIE KOMETNOWAĆ choć mamy na to wielką ochotę…
 • Donka, Donata, Donatka … och to będzie petarda i niespodzianka … UUwierz mi dzięki tej Kobiecie zakochasz się w sobie
 • Zagram w dwa ognie z Eweliną Salwuk-Marko kobietą z “Feszyna” 🙂 która najlepiej zarazi Was zdrowym flow w każdej pracy, opowie o błędnych przekonaniach… ale też przede wszystkim razem z nią będę prowadzić ten szczyt!
 • Jeśli jesteś w totalnej dUUpie… światełkiem nadziei, rozświetli ten dzień Joanna Gizgier z ByFehu – w niejednej “dUUpie” była, nie jedno widziała i jestem pewna, że będzie dla Was przykładem tego, ŻE NAPRAWDĘ MOŻECIE WSZYSTKO!
 • Tuuuuu zostawiam miejsce na dwie gościnie, o których nie chcę mówić żeby nie zepsuć Wam niespodzianki, poznacie je już na miejscu i to prawie na samym początku !
 • najwięcej jednak czasu poświęcimy Kobietom, których chyba przedstawiać nie MUUszę zbyt dłUUgo czyli Wasz UUkochany dUUet Kobiet On Tour. W szczerym wywiadzie Marta Klepka wypyta Dorotę Wellman o życie, przekonania, doświadczenie i przemijanie. O tym czy łatwo pokochać siebie… i że tak naprawdę wiek i rozmiar to tylko cyfra bez znaczenia!

JEŚLI NIE ZNASZ NASZYCH GOŚCIŃ CZYTAJ DALEJ …

#byckobietaontour
Dorota Wellman i marta klepka

projekt #byckobietaontour, od lat uczy, motywuje, pokazuje możliwości, inicjuje działania, oraz z przyjemnością wspiera kobiece inicjatywy.

Dorota Wellman

“Kobieta – Wulkan. Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Dynamiczna, z poczuciem humoru, zarażająca pozytywną energią i radością życia…. Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. … Felietonistka Wysokich Obcasów. Laureatka dziennikarskiej nagrody Wiktory i wielu innych nagród. Według Gazety Wyborczej jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach”

Marta Klepka

“Jest pomysłodawczynią, autorką i organizatorką ogólnopolskiego projektu #byckobietaontour, który tworzy głównie dla kobiet… Obecnie jest dyrektorem pięciogwiazdkowego Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem…
Z wykształcenia jest prawnikiem…Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu psychologii zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu… Po tacie odziedziczyła zdolność budowania relacji i zmysł organizacyjny. Jest inicjatorką konferencji motywacyjnych i akcji charytatywnych.”

olga ślusarczyk
muukreacje.pl

Jestem spełnioną kobietą wiecznie w biegu, prawie idealną żoną i mamusią dwóch cudownych synów. Dawno temu przeleciała mi przed nosem „40-tka” i nigdy nie czułam się bardziej ” na miejscu ” niż teraz!

Zawodowo od ponad 8 lat pracuję jako ekspert ds leczenia kobiecych UUmysłów z posranych myśli. wW MUU tworzę autorską modę szytą na wymiar, bo najprościej było mi dotrzeć w ten sposób do Kobiet i zmieniać ich myślenie o sobie poprzez wizerunek i zamianę stylu. Dzięki modzie kreuję, nie tylko stylizacje, ale całą rzeczywistość wokół Kobiet, , pobudzam Was do działania i bycia szczęśliwą TU I TERAZ… 

Magdalena mikołajczyk
matkojedyna

Od dwudziestu lat występuję na estradzie…  jest artystką kabaretową, standuperką, konferansjerką… była już w każdej telewizji i w radio ( teraz będzie u nas :))… jest autorką najlepszego polskiego virala „weź niepierdol”. albo filmiku „co ciąża zmieniła w moim życiu”,…jest fajna, mądra, wrażliwa i spostrzegawcza, a matkojedyna.com to najbardziej emocjonalne miejsce w sieci… 

ewelina salwuk-marko
feszyn.com

Redaktor naczelna portalu Feszyn.com założonego w 2013 roku, a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Wykładowca akademicki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i Wyższej Szkole Bankowe…Prywatnie miłośniczka seriali, pasjonatka mody, zafascynowana naturalnymi kosmetykami. Żona i matka.

Katarzyna Strzyż
w drodze z duszą

Wspieram kobiety w drodze do życia na własnych zasadach poprzez rozwój świadomości i przedsiębiorczości. Pokazuję jak łączyć duchowość z codziennością na planecie Ziemia. Udowadniam, że każdy moment jest dobry na zmianę, niezależnie od wieku i okoliczności.

Dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem biznesowym oraz trenerskim. Realizuję się jako kobieta, przedsiębiorczyni i trenerka. I zarabiam z radością i lekkością!

joanna klimaszewska
storytrenerka

Psycholożka, trenerka, tancerka, mama i żona – to tylko kilka z wielu określeń, którymi mogłabym siebie przedstawić. Jest kreatywną duszą i żyję w zgodzie ze sobą. Wsparcie i edukacja to temat przewodni w jej ścieżce zawodowej.

Niedługo po zakończeniu studiów, wyjechała do Austrii, gdzie odnalazła swój dom i założyła rodzinę. Kiedy otworzyła swoje pierwsze konto na Instagramie, zrozumiała, że to idealne miejsce dla niej…czy dalej tak myśli??

Donata Dębińska
TAŃCZĄCA PSYCHOLOG I HIPNOTERAPEUTA

Z wykształcenia jestem psychologiem, choreografem oraz hipnoterapeutą. Zajmuje się prowadzeniem terapii z użyciem technik hipnotycznych, ruchu i tańca oraz prowadzeniem zajęć, w których wykorzystuje narzędzia hipnotyczne w nauce tańca.  Kocham taniec! ….a moim celem jest pokazanie jak istotny może mieć on wpływ na zdrowie fizyczne, psychiczne oraz emocjonalne…

PODCZAS SPOTKANIA POMOGĘ WAM ZADBAĆ O SWOJE CIAŁO I ROZKOCHAĆ SIĘ W SOBIE

JOANNA GIZGIER
byfehu.pl

Pracuję z pasją (…..)Wychowuję trzy cudowne córki. Zajmuje się domem. Mam psa. Robię zakupy. Psuje mi się samochód. Wstawiam pranie. Gotuję i wykonuję liczne obowiązki. Jak każdy z nas. Rozwijam swoje pasje. Jestem zdyscyplinowana, aby w równowadze móc realizować swoje cele i marzenia. (….). Zamiast porażek zbieram doświadczenia…

I TYMI DOŚWIADCZENIAMI PODZIELĘ SIĘ Z WAMI PODCZAS SZCZYTU !

...
...

To miejsce zostawiam dla jeszcze jednej Gościni która próbuje ogarnąć maraton by mUUc do nas dołączyć.

TO JEDNAK NIE KONIEC ATRAKCJI

 • Całą MUUekipą przygotowaliśmy dla Ciebie PREMIEROWY POKAZ JESIENNEJ KOLEKCJI  …natomiast tym razem nie o pokaz chodzi  CHOĆ TO BĘDZIE DOZNANIE DLA WASZYCH OCZU !!! W ten dzień najważniejsze będą modelki!  Och wpadniecie w zachwyt !!!
 • AFTER party dla osób które kupią bilet z tą możliwością !!!

Część oficjalna kończy się około 20.00 …. wtedy z białego namiotu przeniesiemy się pod strzechę MUU, zasiądziemy przy drinku i pizzy… i do rana będziemy rozmawiać o wszystkim i o niczym! 

Logiczne że jako pierwsze będziecie mogły pogrzebać w premierowych wieszakach !

… reszty wieczornych atrakcji zdradzić nie mogę … ale jedno mogę Wam powiedzieć na 100 % NA AFTERZE ZAWSZE WARTO BYĆ !!! “

UWAGA !!!

Jeśli nie możesz być z nami w ten dzień KUUp bilet on-line. Będziesz mogła zobaczyć LIVE z całego wydarzenia (poza aferem) na zamkniętej facebook’owej grupie !

LEĆ NA SKLEP i wybierz bilet dla siebie

PATRONI MEDIALNI

FESZYN.COM

kobiety przy kawie

imprium kobiet

woman in the world

obcasy.pl

law business quality

moda i ja

kwiat przedsiębiorczości kobiecej

BUSINESS WOMAN&LIFE

FOR YOUU

FOR YOUU

FOR YOUU