KONIECZNIE PRZECZYTAJ DO SAMEGO KOŃCA !!!! 

NIE KAŻDY OSIĄGA …

… takie rezultaty jak Klaudia. Nie każdy zmienia swoje życie, nie każdy działa pomimo strachu, nie każdy po “A” mówi “B” 

DLACZEGO???

Odpowiedź na to pytanie jest typowa, jak dla większości egzystencjonalnych pytań czyli “To zależy?!” … ajnoł mnie też to wkurwia ale to naprawdę… zależy!

Są osoby które robią co się da i efekty są znikome! Są osoby które nic zdaje się nie robią a osiągają spektakularne efekty… są też osoby, które mówią, że robią… i to jest kłamstwo:) i są tacy co dużo mówią a … zresztą to nie ważne.

MIAŁA BYĆ INSTRUKCJA WIĘC BĘDZIE 🙂

PO PIERWSZE

… wszystko co chciałabym Ci przekazać na temat zmian w życiu i połączenia tego z działaniem przekazuję Ci na innym profilu. 

ZUU powstało po to, żeby nie mieszać treści ! Tam zajmuję się ulepszanie życia, ułatwianiem działania, praniem MUUzgu. rozkręcaniem biznesów, jasnoczuciem i biżuterią mocy i … tam też szykuję nie lada wyzwanie !

ZERKNIJ na instagram lub facebooka i zapisz się np na darmowy webinar pod rolką, lub zobacz moje produkty na stronie www i sama zdecyduj czy to dla Ciebie…

Zanim to zrobisz TO PRZECZYTAJ TO CO DALEJ NAPISAŁAM BO TO WAŻNE !!! 

W głębi serca każdej kobiety drzemie pragnienie bycia wyjątkową, niepowtarzalną. Z JAKIEGOŚ POWODU TO CZYNI NAS TEŻ SILNIEJSZYMI, NIEZŁOMNYMI… BUDUJE WIARĘ I DAJE MOŻLIWOŚCI!

W świecie, gdzie moda często narzuca nam pewne standardy, gdzie jesteśmy zmuszane do dostosowywania się do pewnych kanonów, MUUkreacje stało się moją odpowiedzią na te wyzwania.

Zawsze wierzyłam, że moda powinna być wyrazem naszej indywidualności, a nie narzędziem do jej tłumienia. Dlatego postanowiłam stworzyć markę, która będzie odzwierciedleniem tej filozofii. Markę, która pozwoli każdej kobiecie wyrazić siebie, swoją osobowość, swoje marzenia. Markę, w której jako ekspert ds. leczenia kobiecych UUmysłów z posranych myśli będę pomagać WAM WALCZYĆ O ZMIANY W ŻYCIU I REALIZACJĘ MARZEŃ ! 

MUUkreacje to nie tylko ubrania. To przede wszystkim działanie w myśli psychologii koloru. Cała marka się wokół niej kręci i mamy tysiące dowodów na to że to działa !!!

Kiedy zaczynałam, nie miałam pojęcia, jakie wyzwania staną przede mną. Ale wiedziałam jedno – chcę stworzyć coś, co będzie odzwierciedleniem mojej duszy, mojej wizji świata ALE PRZEDE WSZYSTKIM DA CI SIŁĘ I NARZĘDZIA DO ZMIAN I BĘDZIE W 100 % DZIAŁAĆ !!!

Poza psychologią… bardzo chciałam, żeby moje kreacje były nie tylko piękne, ale też funkcjonalne, dopasowane do sylwetki każdej z nas. I tak narodziła się idea szycia na miarę.

UUwierz mi,  to nie była łatwa droga. Wielokrotnie spotykałam się z niezrozumieniem, z krytyką, z wątpliwościami… upadałam i wstawałam, z płaczem i ze strachem ale do przodu!!!. Wiedziałam, że nie MUUszę ale chcę iść dalej, że chcę spełnić  swoje marzenie, a kolor, ciuch i wszelkie rzeczy jakie wprowadziłam w swoje życie pomogły mi osiągnąć prawdziwy SUKCES!

To co mam jest w dużej mierze tym co naprawdę chciałam mieć w swoim życiu… wszystko w kupie JEST MOIM SPEŁNIENIEM! 

Patrząc wstecz, widzę, jak wiele osiągnęłam. Ale wiem też, że to dopiero początek. Przed MUUkreacje jeszcze wiele wyzwań, wiele niespodzianek. Ale jestem gotowa, by stawić im czoła. Bo wiem, że dzięki mojej pasji, mojej determinacji i wsparciu wspaniałych ludzi, którzy otaczają mnie każdego dnia, nic nie jest niemożliwe… jak widziałaś w rolce to działa nie tylko w moim życiu.

Klaudia i wszyscy moi współpracownicy diametralnie zmienili swoje życia! Poczytasz też w komentarzach wiele historii moich Klientek…. ich zmiany to moje szczęście! 

TYLKO JAK TO ZROBIĆ… zapytasz ?!?!? Narzędzia w postaci zmiany myślenia i wszystkiego co się z tym wiążę daję Ci jako SzeptUUnka w ZUU… w MUU daję ci kolor, wygodę i pewność siebie !!!

NIE MUUsisz WIERZYĆ, ale możesz sprawdzić…

stąd moja propozycja poniżej! Chcę Ci ułatwić decyzję, możesz ale nie MUUsisz skorzystać… możesz ale nie MUUsisz wierzyć… co jednak jeśli to naprawdę działa??? 

PROPOZYCJA NR 1

Jeśli jesteś nową Klientką i nigdy nie robiłaś u nas zakupów… możesz skorzystać z opcji “50 zł na pierwsze zakupy”

MYŚLĘ, ŻE 50 ZŁ … to fajny prezent na początek Twojej drogi do zmian z MUU ??? 

Wystarczy kliknąć w okienko poniżej i postępować wg. instrukcji a potem skorzystać z kodu jaki dostaniesz na maila 

KLIKNIJ I ODBIERZ 5 DYSZEK

PROPOZYCJA NR 2

Obojętnie czy robiłaś już u nas zakupy czy nie… możesz dziś skorzystać i otrzymać GRATIS DO ZAKUPÓW. 

Z kodem “EBUUCZEK”

PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 300 zł otrzymasz od nas GRATIS do przeczytania e-book za 49 zł “mini MUUs have” a

PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 700 ZŁ dostaniesz dodatkowo jeszcze jeden e-book “zbuduj swój świat kolorami” o wartości 169 zł, oba wywalają żyćko do góry nogami i dodają Ci mocy!

KOD NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI KODAMI

PRZECZYTAJ O E-BOOKU

PROPOZYCJA NR 3

Jeśli nadal nie możesz się przekonać do zrobienia zakupów w MUU i sprawdzenia na sobie czy psychologia kolorów działa… NIE RÓB ZAKUPÓW tylko zerknij na nasz kanał na youtube i posłuchaj historii Klientek, które zmieniły swoje życia NIE DZIĘKI MUU ale dzięki własnym decyzjom i działaniom ale przy wsparciu narzędzi i kolorów by MUU 

ps. ZASUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ !!! będzie nam niezmiernie miło! 

zobacz całą playlistę

JEŚLI DOCZYTAŁAŚ DO TEGO MOMENTU…. CHCIAŁAM CI PRZYPOMNIEĆ, ŻE JESTEŚ PIĘKNA, MOŻESZ WSZYSTKO I TAK NAPRAWDĘ NIC NIE MUUSISZ JEŚLI BARDZO NIE CHCESZ!!!!

lofjUU cała ekipa MUU