Our team

Poznaj naszą
zwariowaną
MUU Ekipę!

Olga
Ślusarczyk
Prywatnie jestem kobietą spełnioną i wiecznie w biegu. Prawie idealną żoną i mamusią dwóch cudownych synów. Właśnie skończyłam 43 lata i nigdy nie czułam się bardziej ” na miejscu ” niż teraz! Zawodowo kreuję, nie tylko stylizacje, ale również całą rzeczywistość wokół Kobiet. Modą zajmuję się od 1993 roku. Zaczęło się od tego , jak zostałam modelką w Elite Model LOOK. Już wtedy wiedziałam, że z branżą fashion zwiążę swoje życie zawodowe. W 2006 roku spełniałam się organizując modowe eventy, pokazy oraz współpracując z producentami odzieży i nie tylko. W 2013 zostałam właścicielką modowego atelier i stylistką z pasji i z wykształcenia.
Dosia
Mam na imię Dorota ale MUUwią na mnie Dosia. W MUUkreacje jestem wymiataczką, ogarniaczką, co oznacza, że zajMUUje się wszystkim... no prawie wszystkim. Moe nawet więcej niż prawie. Do moich głUUwnych obowiązków należy oganianie zamUUwień, kontakt z Tobą, przyjmowanie foszków, skarg, zażaleń i pochwał. Także, jeśli masz jakiekolwiek pytanko lub chcesz nam coś powiedzieć, napisać, to śmiało pisz do mnie :) Moim głównym motto jest " TraktUUj ludzi tak, jak sama byś chciała być traktowaną " czyli robię wszystko, co tylko mogę, żeby dać Ci, to co najlepsze. Prywatnie jestem zakochana w górach, jak tylko mam możliwość pakUUje swój różowy plecak, zabieram męża pod pachę i rUUszamy na szlak. Nic się samo nie wydarza, dlatego realizuje swoje marzenia i nie czekam na jUUtro. Czasem się boję. Natomiast UUczę się działać pomimo strachUU. I dzięki temu między innymi, UUdało mi się skoczyć ze spadochronem. ps. Zawsze marzyłam by być “wredną pipą z okienka, nawet mam takie w MUU, ale niestety nie potrafię … UUśmiech mam wrodzony.
Ściana
Tomasz, prywatny monsz Królowej, matki boskiej mUU kreatorskiej. Firmowa biUUrwa i logistyczny ogarniacz rzeczywistości. Najważniejsza osoba w firmie oprócz Olgi, bo na Matkii boskiej pieniężnej ustawiają się do niego kolejki. Odpowiedzialny za wszelkie biUUrowe sprawunki, przelewy, faktury i zakUUp kawUUsi. Bardzo skromny: SoqUU: Tomek jakbyś mógł mi wysłać opis stanowiska byłabym dozgonnie wdzięczna. Tomek: Ściana - Noszę kartony. Kurtyna. Prywatnie sportowy zapaleniec, trenuje bieganie i uwielbia łazić z psiakami po gUUrach.
Szuszu
W firmie mówią na mnie SzUUSzu vel Rabarbar. Historie tych ksyw są dość ciekawe, ale na dłuższą opowieść i pewnie i tak nie zrozumiecie.... Najbardziej kręcę dziewczyny w firmie, czyli zajmuje się wykonywaniem zdjęć oraz większości filmów. Dodatkowo ogarniam wszelkie sprawy techniczne i informatyczne wokół MUU, tak jakby samozwańcza złota rączka. Prywatnie mąż i ojciec dwóch dziewczynek. Za młodu startowałem w Rajdach MTB, w czasie wolnym oprócz czasu z rodziną, zabawy z kotem, pomykam po lasach na rowerze, albo... gram w gry na PC lub latam dronem.
Beata
Pierwsze kroki w MUU stawiałam jako szeregowa krawcowa, małymi kroczkami do przodu. Po jakimś czasie objęłam stanowisko kierowniczki produkcji, a obecnie pełnię funkcję Asystentki Królowej Olgii. Do moich zadań należy wiele rzeczy i obowiązków czego nie będę zdradzać, bo kto by to liczył… Trafiłam do firmy po długich problemach prywatnych i życiowych. Szukając pracy prostej krawcowej natknęłam się na ofertę pracy w social mediach firmy Muukreacje.pl i wysłałam zgłoszenie swojej kandydatury. Czekałam, aż ktoś się odezwie, ale nie było żadnego odzewu. Postanowiłam więc, wybrać się na warsztaty kolorystyczne organizowane przez właścicielkę Olgę Ślusarczyk i poznać firmę. Warsztaty zmieniły moje podejście do kolorów, tego co robię i co w życiu jest mi potrzebne. Tydzień po warsztatach, zaczęłam pracę w MUU. To moja rodzina, czuję się TUU tak jak w domu i nie umiem opisać jakie mam szczęście być wśród nich wszystkich.
Klaudia
Zawodowo jestem kierownikiem prodUUkcji wspólnie z Beatą, jestem również krawcową i krUUjczynią. Do moich zadań należą między innymi: Organizacja pracy produkcji, realizowanie zleceń, tworzenie grafików, rozwiązywanie drobnych problemów produkcyjnych. Zajmuję się również krojeniem i szyciem naszych, a raczej waszych UUszytków. Prywatnie mUUmaniaczka, żona i matka 9-cio latki. Ambitna, pracowita, pozytywnie zakręcona odwieczna marzycielka. Miłośniczka zwierząt. Kocham dłUUgie spacery i jazdę na rowerze.
Nina
Jestem Nina i wszyscy mówią do mnie Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina, Nina...
Kacper
Jestem "prezesem" tej firmy i szefem firmy MUUmen.pl. W firmie muukreacje zajmUUję się pakowaniem paczek, składaniem zamówień podczas live'ów sprzedażowych, podpisywaniem różnej maści papierów i świeceniem oczami przed UUrzędami. Sprawdzam po Mamie projekty printów do druku, pomagam czasami coś narysować - kilka printów jak GUUwniaki, MUUchy i scetchUU oraz sławny cUUty fish to moje dzieła. Mama mówiła jak, a ja malowałem haa. Zajmuję się również muumen.pl - własną marką odzieżową stworzoną dla mężczyzn. Tworzę printy, kroje, cały zamysł firmy, aranżuję zdjęcia itp. Prywatnie maluję, gram na komputerze, gram w kosza, imprezuję, oglądam filmy i seriale, słucham muzyki.
Iza
Zwana w MUU IziDori. Moją najmocniejszą stroną jest pamięć, jak u bajkowej rybki Dori. W MUU zajmuję stanowisko Młodszego Specjalisty do Spraw ŚcinkUUw czyli głównej krUUjczyni na kUUpSeCiuszek oraz odpowiadam za garnitury, które do Was trafiają. Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci i absolutnie wierzą, że równie cudowną żoną. Poza szyciem, które jest moją główną pasją, lubię piec, np. słynną bezę. Leżeć na piasku oczywiście nie w Piasku, gdzie siebibe ma MUU i pić kawę w każdej postaci.