DOROTA ogarniaczka zamówień i obsługi Klientek   

+48 734 456 447

CO ZAŁATWISZ ? realizacje zamówień, przyspieszenie, łączenia itp. oraz wszelkie fochy oraz terminy przesyłek, do tego propozycje współpracy i … co Wam przyjdzie do głowy zamowienia@muukreacje.pl

 

BEATA kierowniczka produkcji 

+48 733 286 033

CO ZAŁATWISZ ?  poprawki wymiarów… i generalnie nic więcej bo jest UUparta jak cholera zamowienia@muukreacje.pl

Tomek ŚCIANA  Mega MUU(ó)zg  

CO ZAŁATWISZ ?  Umowy, faktury i wszystko czego nie ogarniają blondynki biuro@muukreacje.pl

Olga właściciel i projektantka

CO ZAŁATWISZ ? problemy stylizacyjne, sprawy prywatne i dotyczące leczenia posranych myśli: olga@muukreacje.pl

O CO NAJCZĘŚCIEJ MNIE PYTACIE

Kochana masz do wyboru albo skorzystać z oferty sklepu na tej stronie www., lub skontaktować się ze mną za pomocą fb i tam wybrać interesujący Cię produkt.

Kochana, to są rzeczy szyte na wymiar wobec tego podpadają pod opcję ” na indywidualne zamówienie” i zgodnie z prawem takowe rzeczy nie podlegają zwrotom, co mamy zapisane w regulaminie ( Regulamin sklepu ) ALE jako że zwroty zdarzają nam się mega rzadko, do każdego podchodzimy indywidualnie i reagujemy, mimo zapisu w regulaminie w następujący sposób.
Pierwszym powodem zwrotu jest źle ściągnięty wymiar- jest to konieczne do tego aby dopasować go do każdej z Was… zdarzają się też oczywiście nasze wpadki. Wtedy robimy krótką konsultację z Olgą abym wychwyciła błąd i dostajesz etykietę do odesłania nam rzeczy a my ją poprawiamy w ramach ceny zakupu.
Czasami zdarza się że Klientka się “nie czuje” tu już trochę gorzej…bo my naprawdę szyjemy oversize… i jeśli ktoś chodzi w rurkach i obcisłych topach wtedy… bywa, że ciężko się przestawić. Wtedy też pomagają konsultacje podczas których robimy przymiarki na żywo i Olga pokazuje jak prawidłowo nosić nasze uszytki oraz jaka jest różnica w starych i nowych stylizacjach… bo czarne i obcisłe
nie wyszczupla :)! 

Oczywiście kochana w Twojej szafie oraz w naszej pracowni. Na spotkanie w pracowni należy się umówić pod nr tel. 734 456 447 ( Dorota Wymiataczka ustali termin )

Jeżeli nie musimy bardzo zmieniać wykroju realizujemy zamówienia od 7 do 28 dni roboczych od wpłaty pieniędzy na konto. Oczywiście robimy wszystko by wyrobić się jak najszybciej!

W idelanych kochana! Zawsze prosimy o podanie wymiaru i …wszystko idelanie leży!

ZOBACZ JAK SIĘ ZMIERZYĆ

W każdym jaki natura wymyśliła… no dobra człowiek też czasami namieszał 🙂

Jesteś moją wizytówką, nie ma innej możliwości. W sklepie możesz wybrać krój do Twojej sylwetki a jeśli mamy obie wątpliwości konsultujemy sprawę osobiście za pomocą fotek itp.

Kochana są dwa rozwiązania, możesz mnie zaprosić do siebie… nawet na Srilankę, tylko musisz pokryć moje koszty podróży i pobytu na miejscu poza kosztem usługi 🙂 Oczywiście ustalamy to indywidulanie.

Alboooo korzystamy z dobrodziejstw techniki typu SKYPE, ZOOM lub inny program do streamingu. TU KUPISZ KONSULTACJĘ

SPRÓBUJ TUTAJ A JA POSTARAM SIĘ ODPISAĆ
  Z naszego bloga:

  CZY ŁATWO BYĆ FIT ??

  Ważne jest natomiast to, jak się czujesz ze swoim ciałem, jak je szanujesz bez względu [...]

  4 komentarze

  Bądź kim chcesz! tylko się nie zmieniaj!

  “Wiem, że jeśli mój umysł jest w stanie coś wymyślić, a moje serce w to [...]

  1 komentarz

  MONDAY motivation 2 Kasia

  Większość z nas była w takiej sytuacji lub przynajmniej zastanawiała się … co by było [...]

  1 komentarz