POCZTAJ O KURSACH

PRANIE MUUZGU

W PROGRAMIE PRANIE MUU(ó)ZGU przede wszystkim idealnie poradzisz sobie z tym że nie jesteś idealna … a co lepsze wcale nie MUUsisz taka być.

Nie dam Ci 100 % satysfakcji jak inni … jedyne co mogę Ci obiecać, to pewność, że jeśli zaczniesz działać, ciężko pracować i korzystać z programu… świat nie będzie stał w miejscu, a Twoje życie pokaże jeszcze nie jeden smaczek!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

OGARNIJ SWÓJ STYL I SZAFĘ

Pamiętaj, że spotkanie ze mną grozi poważnymi zmianami w życiu! Dla mnie najważniejszym jest przekazanie Ci, że:

„Jesteś piękna, i nic nie MUUsisz, za to możesz wszystko tylko ogarnij się emocjonalnie i nie czekaj na jutro?”

…a szafę i styl ogarniemy przy okazji !

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

  • Który kurs jest lepszy dla mnie?

To wszystko zależy jakie masz potrzeby aczkolwiek dla mnie oba stanowią “combo” i MUUst have dla każdej Kobiety. “Ogarnij swój styl i szafę” to kurs bardziej nastawiony na wygląd, z lekkim wyczyszczeniem posranych myśli, natomiast “pranie MUUzgu” to już mocne zajęcie się wszystkim co Ci w życiu przeszkadza – polecam zapoznać się ze stronami każdego z kursów, poczytanie opinii oraz zobaczenie wszystkich filmowych zapowiedzi.

  • Czy dam radę przerobić każdy z kursów?

Jeśli tylko jesteś nastawiona na działania, pójdzie Ci gładko. To nie jest łatwa praca, ale …w sumie bardzo przyjemna. Nie poświęcasz na pracę nad kursami całego dnia – możesz je dostosować do swojego życia i choćby ociUUpinki czasu wolnego dla siebie. KORZYŚCIĄ będzie to … że z czasem tego czasu będziesz miała coraz więcej!

  • Ile czasu zajmuje każdy z kursów?

“Ogarnij swój styl i szafę” to 12 kroków/ etapów – można z nimi polecieć w jeden dzień ale nie polecam takiego pośpiechu. Są Klientki które robiły jeden krok na tydzień i są takie które robiły jeden krok dziennie. “Pranie MUUzgu” to z kolei 24 lekcje, podzielone na lżejsze i … na te wymagające przemyślenia. Leć swoim tempem, nie patrz na innych ale też nie odpuszczaj. Sam zakup kursów nic Ci nie da!

  • Czy mogę dostać FV?

Oczywiście wystarczy dać nam znać 🙂