każda z nas ma myśli o których wstyd mówić, kwestia tylko co z tym zrobisz ?

przeczytaj opinie kobiet biorących udział w warsztatach

 

Mam takie marzenie … pokazać Kobietom, że strach, brak sukcesów, niezadowolenie, mierne efekty w wielu aspektach naszego życia, problemy z komunikację… to tak naprawdę tylko nasze zaniedbanie, niewiedza, uparte powtarzanie schematów… a żeby to odwrócić WYSTARCZY KILKA „MYKÓW”, odrobina odwagi, citukę wiary… i telefon do mnie!

KLIKAJĄC TU MOŻESZ KUPIĆ WSTĘPNĄ KONSULTACJĘ

oraz zapoznać się ze szczegółami współpracy

 

Zastanawiasz się… czy moja pomoc jest na pewno dla Ciebie ?

Jeśli chociaż jedno stwierdzenie pasuje do Ciebie piękna Kobieto, to jest włąśnie ten moment kiedy MUUsimy się spotkać!

  • Ciągle coś planuję, określam cele… coach’uje się i NIC!!!! Nic nie działa !
  • Gdyby mi się tak chciało jak mi się nie chce byłabym… !
  • Nie mam pojęcia „o co mi chodzi” … nie potrafię znaleźć swojego miejsca w życiu !
  • Przejdźmy do konkretów…wszystko mnie wkurza, wszystkiego się boję, na nic nie zasługuję, nikt mnie nie rozumie?!
  • … Generalnie mam dość! Nic mi się nie chce! Jestem brzydka i beznadziejna! Nic mi się nie uda…. „wsadź se” tu co chcesz  ?!
  • Nie mam marzeń !
  • Chcę: schudnąć, zmienić pracę, zmienić chłopa, zacząć ćwiczyć, chodzić na randki… lub po prostu, żeby mnie dzieci słuchały?

… ja przede wszystkim w tym momencie postaram się Ci pomóc zaakceptować fakt, ŻE NIE JESTEŚ IDEALNA… a co lepsze wcale nie MUUsisz taka być. 

W kolejnych krokach, ustalimy jak Ci pomóc, dostrzec szczęście, radzić sobie z problemami, opanować strach … poznasz moje tajniki wieloletniej pracy z Kobietami.

Nauczysz się technik kreowania rzeczywistości i odwracania wszelkich niekomfortowych sytuacji na swoją korzyść.

Być może potrzebujesz podpowiedzi zawodowej? Nie wiesz jak zacząć nowe życie? Co zmienić, co zostawić a co olać?

Nie dam Ci 100 % satysfakcji jak inni … jedyne co mogę Ci obiecać, to pewność, że jeśli zaczniesz działać, ciężko pracować i korzystać z moich podpowiedzi… świat nie będzie stał w miejscu, a Twoje życie pokaże jeszcze nie jeden smaczek! 

W plastikowym świecie instagrama, idealnych domów, figur, sieciowych ciuchów, pudełkowych diet, wiecznie wypoczętych i kreatywnych rodziców, żyjemy udając przed samym sobą, że jesteśmy tacy jacy nie jesteśmy. Świat cyborgów albo nas pochłania, albo nas przytłacza. A przecież nic nie musimy… możemy wszystko!!! Tylko, że rzadko pozwalamy sobie na życie wg własnych reguł. Na refleksję, że nasze nieidealne istnienie jest właśnie idealne i najlepsze jakie możemy sobie wymarzyć, a wszystko leży w zasięgu naszych rąk – trzeba tylko wyciągnąć dłoń.
Jeżeli ktoś ma problem z przyznaniem się przed samym sobą, że jest jaki jest, że pragnie, że może oczekiwać, wymagać, prosić, cieszyć się drobnymi chwilami, że szczęście jest tu i teraz to Olga jest idealną osobą, która pomaga odkryć swój cel w życiu…
#7dnidozajebistosci, jeden wieczór i pół nocy pod gwiazdami w Piasku… Olga, Ty wiesz … jestem NIEIDEALNA… i nie zamierzam być inna ? Dziękuje Kochana… pozostałym dziewczynom spędzającym ten wieczór razem z nami dziękuję również 

Kasia Kowaliczek / Facebook

Nierzadko można się spotkać z opinią, że terapeutom psychoanalitycznym płaci się za to, że po prostu siedzą. Gdyby tylko zwolennicy tej teorii wiedzieli, jak trudno jest „tak po prostu siedzieć”! Takie „po prostu siedzenie”, jeśli jest dobrze wykonywane, sprawia, że klient znajduje w sobie wystarczającą odwagę do bolesnego wyznania, do poszukiwania własnych rozwiązań, do odnalezienia w sobie poczucia sprawstwa w obecności osoby, która cieszy się z jego rosnącej pewności siebie i coraz lepszych kompetencji.
Olga w swojej klinice czyni cuda  Miałam okazje uczestniczyć w pilotażowym projekcie 7 dni do zajebistości. To było niesamowite przeżycie i doświadczenie w moim życiu. Całym sercem zachęcam Was do uczestnictwa w jej terapiach zajęciach i konsultacjach.
To trzeba przeżyć by pokonać poznać i pracować nad swoimi niedoskonałościami i problemami życia codziennego.

Monika Chmura / Facebook