Prywatnie jestem spełnioną kobietą wiecznie w biegu, prawie idealną żoną i mamusią dwóch cudownych synów. Właśnie skończyłam 42 lata i nigdy nie czułam się bardziej ” na miejscu ” niż teraz!

Zawodowo kreuję nie tylko stylizacje ale całą rzeczywistość wokół Kobiet. Modą zajmuję się od 1993 roku kiedy to zostałam modelką w Elite Model LOOK. Już wtedy wiedziałam, że z branżą fashion zwiążę swoje życie zawodowe. W 2006 roku spełniałam się organizując modowe eventy, pokazy oraz współpracując z producentami odzieży i nie tylko. W 2013 zostałam właścicielką modowego atelier i stylistką z pasji i z wykształcenia.

Z czasem odnalazłam swoje miejsce w świecie jako BEAUTY COACH czyli nietypowa stylistka. Jednakże największe swoje marzenie spełniłam w 2016 roku kreując własną markę MUUkreacje.pl w której szyję, projektuję i stylizuję wszystkie kobiety. Pracuję w różowej pracowni, która znajduje się przy moim wymarzonym domu, współpracuję z najlepszymi krawcowymi i producentami materiałów. Otaczam się tylko ludźmi z pozytywną energią i pasją nie tylko zawodową! Dlaczego Beauty coach? Ponieważ to więcej, niż znane Wam usługi stylistek. Beauty coach to nie zawód … dla mnie to stan ducha.

Bardzo dużą wagę przykładam do tego, aby zmiany wizerunku u Kobiety, potocznie zwana metamorfozą, miały ciąg dalszy. Oprócz widocznej zmiany zewnętrznej, staram abyś przeszła cudowną transformację wewnętrzną, związaną z myśleniem o sobie, akceptacją tego co jest „tu i teraz”, abyś zobaczyła w lustrze to, czego nie widziałaś już od dawna, a dzięki temu być może stworzysz plany na lepsze jutro. Na każdym kroku udowodniam Kobietom, że bez względu na rozmiar, wiek, wagę czy status społeczny są piękne. Ty też JESTEŚ PIĘKNA ! Jeżeli w to nie wierzysz, jeżeli tego nie widzisz zaufaj mi a Ja Ci to udowodnię !

 

ZOBACZ ODCINEK „PANI GADŻET” Z NASZYM UDZIAŁEM