Nazywam się Olga Ślusarczyk, na drugie imię mam KREATORKA, a pseudonim SZCZĘŚCIARA.

Prywatnie jestem spełnioną kobietą wiecznie w biegu, prawie idealną żoną i mamusia dwóch cudownych synów.

Zawodowo kreuję nie tylko stylizacje ale całą rzeczywistość wokół Kobiet. Modą zajmuję się od 1993 roku kiedy to zostałam modelką w Elite Model LOOK. Już wtedy wiedziałam, że z branżą fashion zwiążę swoje życie zawodowe.

W 2006 roku spełniałam się organizując modowe eventy, pokazy oraz współpracując z producentami odzieży i nie tylko.

W 2013 zostałam właścicielką modowego atelier i stylistką z pasji i z wykształcenia. Z czasem odnalazłam swoje miejsce w świecie jako BEAUTY COACH czyli nietypowa stylistka.

Jednakże największe swoje  marzenie spełniłam w 2016 roku kreując własną markę MUUkreacje.pl w której szyję, projektuję i stylizuję wszystkie kobiety. Pracuję w różowej pracowni, która znajduje się przy moim wymarzonym domu, współpracuję z najlepszymi krawcowymi i producentami materiałów. Otaczam się tylko ludźmi z pozytywną energią i pasją nie tylko zawodową!

Dlaczego Beauty coach? Ponieważ to więcej, niż znane Wam usługi stylistek.

Beauty coach to nie zawód … dla mnie to stan ducha. Bardzo dużą wagę przykładam do tego, aby zmiany wizerunku u Kobiety, potocznie zwana metamorfozą, miały ciąg dalszy.

Oprócz widocznej zmiany zewnętrznej, staram abyś przeszła cudowną transformację wewnętrzną, związaną z myśleniem o sobie, akceptacją tego co jest „tu i teraz”, abyś zobaczyła w lustrze to, czego nie widziałaś już od dawna, a dzięki temu być może stworzysz plany na lepsze jutro.

Na każdym kroku udowodniam Kobietom, że bez względu na rozmiar, wiek, wagę czy status społeczny JESTEŚ PIĘKNA ! Jeżeli mi zaufasz, udowodnię to też Tobie :)

 

Tu możesz zobaczyć film, ukazujący cały rok działalności mojego pierwszego atelier : FILM 

Olga Ślusarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *