ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA WARSZTATY ON-LINE

“UWIERZ W SIEBIE W 6 DNI … NA CAŁE ŻYCIE”

Warsztaty odbędą się od 22 do 27 sierpnia 2022 roku.

W kolejnych mailach otrzymasz link do zakupu dostępu oraz instrukcję obsługi 🙂

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OCZEKUJĄCYCH NA KURS ON-LINE

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym…

  • Skąd biorą się wszystkie Twoje problemy i bolączki ?
  • Dlaczego inni działają, osiągają sukcesy a Ty stoisz w miejscu… a może nawet więcej, cofasz się zamiast się rozwijać ?
  • Skąd w innych taka chęć do działania, nawet jeśli jest pod górkę i niebywale ciężko?
  • Jak to jest, że masz wokół siebie osoby, które “czego się nie dotkną zamieniają w złoto” a Ty masz problem nawet wstać rano z łóżka… z wiarą w to, że czeka Cię coś dobrego?

Prawda jest taka, że mogłabym wymieniać Ci  tu pierdylion tekstów, które ruszą jakąś czułą strunę w Twoim serduszku, a mi nie o to chodzi.

Chcę Ci teraz powiedzieć jedno… to co znam z autopsji, a przeżyłam wiele, bankructwo, długi, rozwód, poważne choroby, … wiem to również z doświadczenia moich Klientek, które prowadzę mentoringowo biznesowo i prywatnie, oraz tych, które przychodzą do mnie na hipnoterapię.

WSZYSTKO OPIERA SIĘ NA WIERZE W SIEBIE !!!

… nie we wszechświat (owszem jestem fanką wizualizacji i kreacji rzeczywistości bo to pomaga)

… nie w bóstwa (jestem katoliczką i często rozmawiam z Bogiem)

… GÓRY MOŻE PRZENIEŚĆ OSOBA, KTÓRA NAWET NIE POMYŚLI “A MOŻE MI SIĘ NIE UDA” … tylko czy da się tak niezachwianie wierzyć w siebie?

OCZYWIŚCIE, ŻE NIE !!!

Jeśli ktoś mówi Ci, że nigdy nie zwątpił, że się nigdy nie potkną, że ma co chce zawsze i na pstryknięcie, że nigdy nie miał ochoty się poddać… weź od niego namiar na te leki które bierze, lub dowiedz się jaką ma diagnozę, ale na 100% nie ucz się od tej osoby i nie wzoruj się na niej… BO TO NIEMOŻLIWE,  a Ciebie brak efektów i te chwile zwątpienia pociągną prosto do depresji, jeśli jeszcze jej nie masz.

O CO ZATEM CHODZI? I co osiągniesz dzięki tym 6ciu dniom na moich warsztatach?

Wszystko opowiem Ci w kilku mailach, które przyjdą do Ciebie za jakiś czas, na ten moment zdradzę Ci to co najważniejsze

  • warsztaty odbędą się on-line i potrwają 6 dni
  • podczas tego czasu odbędziemy 3 sesje hipnoterapii on-line podczas których po pierwsze znajdziesz w sobie blokady, nauczysz się szukać rozwiązań w sobie i zaprogramujesz w sobie automat przywracający wiarę w siebie w momentach, kiedy nawykowo poddałabyś się w działaniu.
  • otrzymasz ode mnie trzy narzędzia, które opanujesz w praktycznym działaniu poprzez trzy zadania
  • TO TYLKO 6 DNI, które poświęcisz sobie, po to by móc nareszcie ruszyć do przodu, by zacząć działać pomimo strachu, by przestać patrzeć na innych i zacząć żyć! 
ZAPISZ SIĘ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ