“Wiem, że jeśli mój umysł jest w stanie coś wymyślić, a moje serce w to uwierzyć, to uda mi się to zrealizować … “

To słowa genialnej jak dla mnie Kobiety, Oprah Winfrey. Tak bardzo do mnie pasują, przemawiają… że decyzją rady plemienia od kilku miesięcy są moim mottem, motorem napędowym i tarczą ochronną BO MOCNO W TO WIERZĘ…w moc  myśli, w dobro czynów, w sprawczość działania… to takie proste przełożenie …chcieć to móc! Tylko działaj!

Więc działam, po swojemu, na pewniaka z entuzjazmem pomieszanym ze strachem, zmęczeniem… czasami dezorientacją, ale działam i…. okazało, się dziś, że tak naprawdę tylko te słowa trzymają mnie przy zdrowych zmysłach.
najlepszą w Krakowie kawę piłam w dłuugiej marynarce i spodniach boot cut. Całość dostępna na www.muukreacje.pl
Zgarnij 50 zł na pierwsze zakupy

Moja firma, mój profil…

… moja strona to JA… piszę Wam tu o wszystkich wzlotach i sukcesach, jak i o upadkach i dolinach.
Dziś napiszę Ci jak zawsze szczerze… popłakałam się z bezsilności ( a nieczęsto mi się to przydarza) ‼️ 
Ja. Kobieta. Kreatorka. Człowiek czynu, siedzi i chlipie … nieeee nie chlipie… zawodzi, łka … a łzy jak grochy w bajce “Bolek i Lolek” sypią się na boki.
Mogę płakać przez niepowodzenia, ze zmęczenia, z bólu już w sumie nie płaczę… z niewiedzy… z wcuruwu… ale z bezsilności płakać NIENAWIDZĘ! 
Praktycy, wielcy znawcy, uczą, że profil firmowy jeśli jest np. modowy, to powinien być stricte o modzie… bez rozwodzenia się i zbędnego pit pitu… acz sprzedaż ma być “mientka” i nie nachalna.
Markę osobistą natomiast, w dzisiejszych czasach prowadzi się z sukcesem tylko i wyłącznie ociekając zajebistością…. chwaląc się dzień w dzień radością jaką tworzymy… A CO LEPSZE robimy to bez zmęczenia, z nienagannym uśmiechem, za pomocą pstryknięcia dwóch palców…
Tak rodzą się wszyscy Ci, którzy poddają się na starcie, a bezsilność może ich “zabić”! 
Według innych znawców, żyjemy podobno w ciężkich czasach. Prawdopodobnie, tego co się teraz dzieje na karatach historii jeszcze nie było. Owszem były wojny, konflikty, zmiany ustrojów… i inne traumatyczne momenty, ale czegoś na skalę tak mocno globalną … nie było!
Ot wszechwiedzący ludzie, eksperci i spekulanci mówią nam wszem i wobec “OTO mamy kryzys” TO FAKT.
Dla mnie jednak… laika w temacie globalnych kryzysów, gorsze niż to co się dzieje czyli kryzys ekonomiczny, finansowy czy zdrowotny jest to, że w tym wszystkim straciło się coś, co jakoby jest najważniejsze: trzeźwe myślenie i człowieczeństwo.
Patrzę na ludzi wokół i widzę kryzys ludzkości, kryzys szacunku, kryzys człowieczeństwa… coraz mniej prawdy, szczerości, coraz mniej pomocy pozbawionej interesu, ginie normalność… wszędzie jest biznes, kasa i przeciąganie “na swoją jedyną słuszną stronę”.
Dziś chyba każdy może być mentorem, jeśli potrafi ustawić promowanie na FB. Wystarczy dobry cykl zdjęć i zdolny copywriter oraz przechytrzenie algorytmu i już… ot jesteśmy najmądrzejsi w danym temacie.
Ludzie są chętni do pokazywania się, przyjmowania zaproszeń, czerpania wiedzy… i NIC… NIC ZERO W ZAMIAN.
Przeglądam coraz rzadziej internety… bo czuje się jakbym czytała życzenia na święta Bożego ów Narodzenia pt “kopiuj wklej”. Do wyboru mamy albo puste, bez polotu POLUB MNIE BOM FAJNY I MĄDRY… ewentualnie klepanie się po dupciach i smyranie po jajeczka… w ostateczności fala hejtu!
Każdy chce brylować i zbierać pochwały … pracować nie ma komu 🙂  A jeśli ktoś może nawet miałyb ochotę… to w końcu mamy kryzys i pracować się nie powinno??? !!!

Po co piszę ten post o niczym?

Sukcesem w moim rozumieniu, jest by bez względu na beznadziejność sytuacji czy podniosłość chwili BYĆ SOBĄ! 
MÓJ SUKCES to ja!
Cały czas taka sama, zgodna z tym co czuję i myślę…
-nie sprzedam Ci “gówna w papierku”
-nie oszukam mówiąc JESTEM GWIAZDĄ… CIŚ LASKA TEŻ BĘDZIESZ TAKA…
-nie będę Ci wmawiać, że życie jest tylko i wyłącznie pasmem sukcesów I JA TERAZ NAUCZĘ CIĘ JAK TO ROBIĆ do tego w zajebistych ciuchach.
-nigdy nie powiem Ci, rób tak jak JA a będzie sukces… bo każda z nas jest inna 🤩 i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze.
wiem, że się zastawiasz 🙂
Mam na sobie komplet kamUUflage i fuksjową bluzkę MUUniwersalną. Całość dostępna na www.muukreacje.pl
Zgarnij 50 zł na pierwsze zakupy
Rozmawiałam kilka godzin temu z bardzo mądrą i zarobioną Kobietą. Z laską, której się chce i … działa na wielu frontach. Zadała mi pytanie, od kogo się szkoliłam w prowadzeniu marki… sypiąc przy tym nazwiska znanych w coachingu biznesowym Kobiet… powiedziałam z ręką na sercu, że jedyną osobą od której się szkoliłam to Marta Krasnodebska (http://martakrasnodebska.pl).
Owszem zawsze sprawdzam co w trawie piszczy… ale nie posłucham nikogo, kto w swoich działaniach nie JEST AUTENTYCZNY, szczery, dobry dla innych… otwarty nie tylko na zysk i biznes, ale i …. zwykłą z dupy rozmowę… Z WSZYSTKIEGO można zrobić kasę, ale czasami nie warto 🙂
Ważna jest dla mnie droga i efekt. Bo jak teoretyk może Cię nauczyć praktyki… ktoś z długami zarządzania finansami, a osoba wiecznie spóźniająca się na spotkania, zarządzaniem sobą w czasie?
Stoję “afrontem” do wszystkiego czym piorą nam teraz MUU(ó)zgi. Idealnością, niezłomnością, perfekcyjnością… to fajne cechy, ale na wspomnianego wyżej Boga…nie za wszelką cenę, nie ponad siłę, nie … po trupach!
ZAWSZE będę Cię bronić przed chorymi oczekiwaniami i chorymi przekonaniami…
DZIŚ zapłakałam z bezsilności. Z ręką na sercu wyłam jak dzieciak!
NIE PODOBA mi się kierunek,  w którym nasz świat zmierza. Z jednej strony rozleniwieni ludzie tłumaczący wszystko kryzysem i wszechogarniającym  ” nie da się”… “takie mamy czasy” …
Z drugiej zaś strony wysyp ludzi, o ideałach naszpikowanych szybką kasą, zagubieni w tym co warto… co się powinno… a czego nie wypada… Ludzi stojących na piedestale ludzkości…czyli na mnie i na Tobie!  Ludzi na których poczynania ni jak wpływu nie mamy:) 
A GDZIE NORMALNOŚĆ? Życzliwość… zwykłe przysługi i staranność? Gdzie zrozumienie? Gdzie uczciwość? Gdzie prawda i szczerość? Gdzie szczera siarczyście rzucona “kurwa robimy”?
Czyżby została nas mała garstka? Ja … Ty…
Co zrobić by ludźmi potrząsnąć… przecież życie jest piękne! Takie jakie jest! Z dobrymi i cięższymi chwilami… dlaczego wstydzimy się tak bardzo prawdy ?
DZIŚ zapłakałam z bezsilności

Wiem, że to poniekąd MOJA wina…. WINA przemęczenia bo nie ma wolnych dni, nie ma wolnych weekendów, wieczorów… są ciężkie poranki, ale zawsze z efektem WOOW… są stanowczo za krótkie noce, są problemy, które są dla mnie nowością, jest nowe to są i nowe problemy i szukanie rozwiązań… dzień w dzień 🙂

Uczę się prawa… nie tylko cywilnego ale i prawa walki o swoje…
Uczę się oddychania w momencie kiedy ręce zaciskają się tak mocno, że przykrótkie paznokcie nacinają skórę do krwi…
Przypominam sobie na każdym kroku, że nie na wszystko mam wpływ… ale wiem, też że są rzeczy, których nie mogę odpuścić… chcę szukać w ludziach dobrych stron, dobrych cech, chcę takich ludzi przyciągać i jak ognia unikać tych, którzy w kryzysie tracą cechy ludzkie… 
Nadal cieszę się MOIM SUKCESEM … bo za nim stoisz TY!
Mądra, życzliwa, cierpliwa… zmęczona i czasami wkurwiona. Uśmiechnięta… i za zaciśniętymi zębami. Piękna nawet z wczorajszym makijażu i obślinionej piżamie. Dobra nawet z przekleństwem w ustach… bezsilna a jednak waleczna.
To jeden z bardziej zagmatwanych moich tekstów… tak naprawdę chciałam Ci KOCHANA powiedzieć, bądź sobą, nie wstydź się tego, chwal siebie za wszystko, nie bądź wredna… dla nikogo a zwłaszcza dla siebie… walcz o swój kawałek tortu ale … z wdziękiem i bez krzywdy dla innych… ciś …w swoim tempie i po swojemu …. nie zmieniaj się błagam bo
“Wiem, że jeśli mój umysł jest w stanie coś wymyślić, a moje serce w to uwierzyć, to uda mi się to zrealizować … ” … a ja wymyśliłam ( wyśniłam sobie) właśnie Ciebie, moje serce uwierzyło w Ciebie,…. wszystko uda nam się zrealizować … i jeszcze będzie pięknie tylko… NIE ZMIENIAJ SIĘ ! 
Tu wrzucę krótkie lokowania produktu ( choć nikt mi za to nie płaci… wręcz przeciwnie to ja wydaję majątek u tej Kobiety:) bo tak naprawdę to dla mnie Marta jest takim odpowiednikiem Oprah Winfrey – Kobieta, która nie boi się mówić o swoich słabościach i przeżyciach. O drodze do miejsca, w którym jest opowiada autentycznie ( i można to sprawdzić ) nie lukrując przy tym rzeczywistości. Do tego z uśmiechem porównując sprzedaż kursów do hodowania rzeżuchy sprzedaje swój kurs w ilościach kilkuset sztuk 🙂

Jedna myśl na temat “Bądź kim chcesz! tylko się nie zmieniaj!

  1. Katarzyna says:

    Ja przez kilka lat uczyłam się zielarstwa, chciałam założyć firmę , stronę internetową,,,, i zdobyłam tyle wiedzy, że wiem, że to wszystko to pic na wodę – fotomontaż. Że Ziola nie pomogą jak ktoś o siebie nie dba. Że należy się wege odżywiać , ruszać się i będzie git. Nie chcę oszukiwać ludzi 🙁
    Postrzegana jestem jako nieudacznik albo nieuk, a jak się gdzieś na fb odezwę, że bzdury piszą i do tego magiczne bzdury to jest hejt, że hej. I to często kobiety kobietom szykują ten los 🙁
    Ja już nie wiem, jaki jest ten świat , czuję się dymana z prawie każdej strony 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *