Printy czaszki, van gogUU oraz rUUny powstały w kolaboracji z MUUmen.pl
Add to Wishlist
od 278,88 
Add to Wishlist
od 478,88 
Add to Wishlist
od 448,88 
Add to Wishlist
od 348,88 
Add to Wishlist
od 298,88 
Add to Wishlist
od 278,88 
Add to Wishlist
od 488,88 
Add to Wishlist
98,88 

Jesteśmy polską firmą szyjącą na każdy wymiar z autorskich, kolorowych wzorów. W firmie pracują fantastyczni ludzie, którzy na co dzień wspierają się w każdej sytuacji. Wzory na naszych ciuchach są zaprojektowane przez naszą najlepszą na świecie Szefową – Olgę, tworzącą wzory w myśl psychologii kolorów. Bez względu na to, czy masz rozmiar S , L, M  czy XL każdy nasz ciuszek będzie na Ciebie pasował. Wiele naszych krojów to kroje oversize oraz unisex.  Do tego każda kreacja jest niepowtarzalna. Możesz wybrać materiał, fason i detale, tworząc coś wyjątkowego dla siebie.

Jeśli nie wiesz na jakie ubranie się zdecydować –  nasz najlepszy dział obsługi klienta chętnie Ci doradzi.

Do tego Każda nasza klientka traktowana jest priorytetowo i każda jest dla nas tak samo ważna. Bez względu na to, czy jesteś piękną, puszystą XXXL-ką, czy też piękną, szczupłą drobinką – rozmiar dla nas nie ma znaczenia, dobierzemy Ci idealną sukienkę, spodnie, czy garnitur.

Z nami zawsze będziesz się czuła piękna bez względu na to, czy masz w biodrach 60 cm, czy 200. Znajdziesz u nas piękne bluzy, koszulki a nawet koszule nocne i co najważniejsze – na pewno będą na Ciebie pasowały.

Szyjemy  kolorowe kurtki i płaszcze.  Nasze kolory sprawiają, że  świat wokół jest piękniejszy. Dbamy o środowisko i działamy według filozofii ZERO WASTE.

Już nigdy nie powiesz, że jesteś za gruba, czy za chuda, że się nie mieścisz w coś czy coś masz za dużego !! w końcu znalazłaś miejsce, w którym ubrania są dopasowane do Ciebie a nie Ty do ciuchów.