Cześć. Nazywam się Olga Ślusarczyk.
Udowodnię Ci, że JESTEŚ PIĘKNA !, wartościowa i cudowna.
I nie ma znaczenia w jakim miejscu na ziemi teraz jesteś i jaki masz rozmiar, wiek, wagę czy status społeczny!
Możesz wszystko!
Przekonaj się sama.
Nazywają mnie MATKA BOSKA MUU KREATORSKA., co mnie ogromnie uszczęśliwia. Oprócz kilkunastu codziennych matczyno-żonowych zawodów, przede wszystkim LECZĘ KOBIECE UUMYSŁY Z POSRANYCH MYŚLI.
Od wielu lat pracuję jako PROJEKTANTKA MODY DAMSKIEJ oraz kontrowersyjna stylistka, ostatnio spełniam się również jako szeptUUnka XXII wieku uzdrawiając Wasze biznesy, relacje, emocje w Zajebistym Uniwersytecie UMYSŁÓW!

Prywatnie jestem spełnioną kobietą wiecznie w biegu, prawie idealną żoną i mamusią dwóch cudownych synów. Dawno temu przeleciała mi przed nosem “40-tka” i nigdy nie czułam się bardziej ” na miejscu ” niż teraz!

Zawodowo od ponad 8 lat pracuję jako ekspert ds leczenia kobiecych UUmysłów z posranych myśli.
KOCHAM WSPÓŁPRACOWAĆ z moim najbardziej kolorowym zespołem cudownych ludzi, z największymi kreatywnymi serduchami na świecie w najmniejszej miejscowości na Śląsku.
Dawno temu przeleciała mi przed nosem “40-tka” i nigdy nie czułam się bardziej ” na miejscu ” NIŻ TERAZ!

Kilka lat temu zaczęłam tworzyć autorską modę szytą na wymiar, bo najprościej było mi dotrzeć w ten sposób do Kobiet i zmieniać ich myślenie o sobie poprzez wizerunek i zamianę stylu. Dzięki modzie kreuję, nie tylko stylizacje, ale całą rzeczywistość wokół Kobiet.

Kolejnym krokiem było projektowanie odzieży tak by sprawiała Wam radość w noszeniu. Dokładając do tego projektowanie printów w myśl psychologii kolorów, pobudzam Was do działania i bycia szczęśliwą TU I TERAZ…

Dzięki wierze w to co robię i przekazywaniu tego dalej spełniam również swoje marzenia takie jak  piękna różowa pracownia na wsi. To w niej znajduje się nasza szwalnia i krojownia oraz studio nagraniowe. To TUUi pracują ludzie, którzy wiedzą co daje MUU i wierzą w co to posyłają w świat i są dowodem na to że dobrze jest żyć kolorowo.

Aby spełniać w pełni Wasze marzenia i oczekiwania :

  • Znaleźliśmy dziewiarnie oraz drukarnie, które specjalnie dla MUUkreacje produkują materiały najwyższej jakości z naturalnych surowców tak by spełniać najwyższe wymagania.
  • Całość produkcji od produkcji materiału, poprzez druk, krojenie oraz szycie odbywa się w Polsce w firmach w których szanuje się współpracowników!
  • Bardzo dużą wagę przykładamy do tego, aby zmiany wizerunku u naszych Klientek, miały ciąg dalszy. Oprócz widocznej zmiany zewnętrznej, zależy nam by nasza odzież i to co robimy wiązały się ze zmianą myślenia o sobie, akceptacją tego co jest „tu i teraz”.
  • Na każdym kroku udowodniamy Kobietom, że bez względu na rozmiar, wiek, wagę czy status społeczny są piękne. Ty też JESTEŚ PIĘKNA !

TYLE O MODZIE … ale to nie wszystko!

Uważam, że najlepszym dowodem na skuteczność jakiegokolwiek działania jest własne doświadczenie, jako osoba z dużymi ograniczeniami z powodu nieuleczalnej choroby, idąc mimo wszystko z wiarą w to, że dam sobie radę jeśli tylko znajdę dobry sposób zostałam fanką hipnoterapii. Skosztowałam jej działania i w zakresie rozwoju, wiary w siebie jak i zdrowotnych aspektów. Dzięki prawidłowo poprowadzonego transu przez światowej sławy eksperta w zakresie leczenia hipnozą znacznie zmniejszyłam wszystkie objawy choroby ( SM ). Pozbyłam się przewlekłych bóli oraz spastyki jak i problemów ze snem, unormowałam również swoją aktywność.

Naturalnym dla mnie było szukanie możliwości, aby w ten sam sposób jeszcze lepiej pomagać moim Klientkom. Obecnie jako certyfikowany hipnoterapeuta i absolwentka największej oraz uważanej za najlepszą na świecie szkoły hipnozy OMNI Hypnosis Training Center mogę to robić i robię to z sukcesami. Moim ulubionym narzędziem w transie jest ideo motoryka i to dzięki niej osiągam genialne efekty w wielu prywatnych oraz zawodowych problemach Klientek. Jestem również członkinią światowej organizacji zrzeszającej hipnoterapeutów i hipnotyzerów The National Guilt of Hipnotists.

CO ZNAJDZIESZ W MUU ??

  • wyszczuplające UUszytki szyte na wymiar z autorskich printów

  • dodatki czyli nerki, opaski, buty,

  • dwa e-booki “MUUrodowy nieporadnik” oraz “zbUUduj swój świat kolorami”

  • MUUwygodny planer bez dat – bo tak naprawdę jeśli umysł coś wymyśli, a serce w to uwierzy, to jeśli się to zapisze to na bank UUda się to zrealizować (gdyby nie to, że Oprah Winfrey jest starsza ode mnie i wcześniej to powiedziała to było by to moje powiedzenie)

    To wszystko po to… żeby udowodnić Kobietom, że wszystkie jesteśmy piękne… po co?Bo Kobieta, która patrzy w lustro i widzi to piękno MA MOC, której żaden facet nie zrozumie 🙂 za to… być kochanym przez taką Kobietę… to jak boski wiatr… nie ma przebacz… a świat bez marudzących Bab to jak Pana Boga za nogi złapać… tak więc WARTO!

MUU W TVN STYLE “PANI GADŻET”

JAK KUPOWAĆ W MUU?

TRIKI WYSZCZUPLAJĄCE

OD PROJEKTU DO REALIZACJI

CIEKAWE FAKTY O MUU

SERIAL MUUtrip HISTORIA PIĘKNEM PISANA

… Z OSTATNIEJ CHWILI

Dzięki zgłoszeniom rzeszy naszych Klientek, OTRZYMAŁAM NAGRODĘ #wszechmocnawbiznesie 2022 portalu WP Kobieta ! 

MEGA DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY GŁOS !!!

kliknij i zobacz
wszechmocna w biznesie 2022