ZAPRASZAM Cię kochana do mojego poniedziałkowego cyklu #mondaymotivation. 

CEL: zmiana myślenia na temat zmiany 🙂

Chcę Ci pokazać na przykładzie moich Klientek, że odpowiednia stylizacja może mocno namieszać w Twoim życiu… i że dobry wygląd to nie jest objaw próżności a początek NOWEGO PIĘKNIEJSZEGO ŻYCIA

W ŻYCIU NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY…

wręcz przeciwnie, jeśli nie podejmiesz decyzji i nie zaczniesz działać, nadal będziesz tu gdzie jesteś.

Jeśli jest Ci tu dobrze… to nie ma o czym mówić. Co innego jeśli należysz do 98% Kobiet, które nie są szczęśliwe TU I TERAZ. Być może gdzieś głęboko pod skórą czujesz, że mogłabyś inaczej żyć, robić inne rzeczy … nareszcie oddychać. To nie oznacza, że jest jakiś magiczny sposób… różdżka którą trzy razy machniesz i Twoje życie ulegle cudownej odmianie. Nie ma też tabletki na ból dupy i życia… ale jest chęć zmiany. Jest wola walki…

TO JEST MOJA MISJA…

mój cel nadrzędny. Pokazać Ci, że jeśli tylko będziesz chciała i zaczniesz działać w Twoim życiu stanie się cud.

Od maleńkości udowadniam Kobietom, że piękno nie ma rozmiaru, wieku, wzrostu i kasy… PIĘKNA JESTEŚ JUŻ TU I TERAZ, tylko uwierz w to, ubierz się odpowiednio, pomaluj choć trochę… ogarnij się emocjonalnie i czekaj na jutro!

A teraz… poznaj Danusię i jej historię.

zapisz się na listę oczekujących

“… pierwsze spotkanie z Olgą w jej pracowni zaczeło się od kłótni, wydawało mi się, że nic do mnie nie będzie pasować – bo czułam się grubo a ona wyglądała jak milion dolarów. Olga zmierzyła nas obie i okazało się, że nasze wymiary są identyczne! W ten prosty sposób udowodniła mi jak bardzo mylę się na swój temat…. kolejne spotkanie na warsztatach to JUŻ BYŁ CZAD. Jasno, rzeczowo i na temat wytknęła wszystkie błędy, wskazała co zmienić, co poprawić a co jest idealne.

Moja szafa zmieniła się nie do poznania. Na początku, mimo rad (że dlamnie nie znajdę dobrych ciuchów w sieciówkach) wchodziłam do sklepów i nawet coś kupowałam ale niestety potem w tym nie chodziłam. Kasa szła do kosza! Teraz idę, owszem ale kupuję tylko basic zawarty w moim MUUst HAVE.

… czasami w szafie mam bałagan, ale tylko w sensie niepoukładanych rzeczy:) Ale coraz mniej jest sytuacji – co z czym, albo w czym!… co najważniejsze – polubiłam siebie na zdjęciach! Nawet z przodu…”

Oto wypowiedź Danuta Sok na temat naszej stylizacyjnej znajomości, dziś macie okazję przeczytać o tym jak ja to widzę… jakie rzeczy dzieją się kiedy Kobieta zobaczy swoje piękno, podejmie postanowienia i nie odpuszcza tylko zapier…la 𝗕𝗢 𝗣𝗥𝗭𝗘𝗖𝗜𝗘𝗭̇ 𝗠𝗢𝗭̇𝗘 𝗪𝗦𝗭𝗬𝗦𝗧𝗞𝗢

Danusię znam i ubieram od bardzo dawna. Między tymi dwoma zdjęciami Danusia stworzyła swój unikalny styl, działała bardzo odważnie… były zmiany fryzur ( blondy, dredy, afro ) … systematyczne ćwiczenia…
𝗭𝗔𝗖𝗭𝗘̨𝗟𝗢 𝗦𝗜𝗘̨ 𝗢𝗗 𝗭𝗠𝗜𝗔𝗡𝗬 𝗨𝗕𝗜𝗢𝗥𝗨 𝗜 𝗦𝗧𝗬𝗟𝗨 a proces zmian przeniósł się również na pole zawodowe i sięganie po marzenia!

  • Danusia postanowiła jeździć na motorze… więc jeździ. Dodam tylko jako motorowy laik, że motor jest tak dupny … że większego nie widziałam… a koniów ma podobno z 800!!! I ona filigranowa kobietka przejechała na nim pół świata!
  • Danusia wystąpiła w telewizji… jako modelka… dlaczego? BO CHCIAŁA I MOGŁA!
  • Danusia postanowiła rozbudować firmę… i proszę. Oto przed Wami właścicielka jednej z lepszych firm z branży biżuteryjnej, która jest inspiracją dla wielu blogerek modowych Soqqu jewellery!

Niektóre z Kobiet jakie spotykam uważają, że ubiór i wygląd nie jest najważniejszy… możesz w to nadal wierzyć, ale ja potrafię udowodnić … że KOBIETA, KTÓRA CZUJE SIĘ PIĘKNA dużo łatwiej osiąga szczyty.

To wcale nie oznacza, że u mnie i u moich Klientek nagle po zmianie ubioru … kasa sama spływa na konto, nie mamy żadnych dołów, chwil zwątpienia i nagle wszystko się jakoś samo układa i udaje . NIE, to nie tak…. ale dużo łatwiej wtedy kiedy wszystko się wali, lub jest Ci ciężej w życiu … uwierzyć w to, że sobie poradzisz 𝗞𝗜𝗘𝗗𝗬 𝗞𝗢𝗕𝗜𝗘𝗧𝗔 𝗪 𝗟𝗨𝗦𝗧𝗥𝗭𝗘 𝗡𝗔 𝗞𝗧𝗢́𝗥𝗔̨ 𝗖𝗢𝗗𝗭𝗜𝗘𝗡𝗡𝗜𝗘 𝗣𝗔𝗧𝗥𝗭𝗬𝗦𝗭 𝗪𝗬𝗚𝗟𝗔̨𝗗𝗔 𝗝𝗔𝗞𝗕𝗬 𝗠𝗢𝗚𝗟𝗔 𝗪𝗦𝗭𝗬𝗦𝗧𝗞𝗢 …. 𝗕𝗢 𝗝𝗘𝗦𝗧 𝗣𝗜𝗘̨𝗞𝗡𝗔 !!!

3 myśli na temat “MONDAY motivation 1 Danusia

  1. Iwona says:

    Żeby coś zmienić w swoim życiu , w swojej szafie w głowie trzeba mieć odwagę i chęć zmiany na lepsze życie . Jeśli już jesteśmy na to gotowe a nie wiemy od czego zacząć to tylko kontaktować się z Olgą , ta kobieta wie o czym mówi i potrafi w prosty sposób wytłumaczyć , doradzić , pokazać jak to wszystko zrobić . Jak to mówi Olga „ Jesteś piękna „ więc weź się w garść i zacznij coś robić 😜😊

  2. Magdalena Leszczynska says:

    Piekny wpis i takze tego doswiadczylam. Jestem teraz pewna siebie, pelna radosci i wewnetrzego spokoju. I choc wydaje sie to nierealne, to ok.700 ambasadorek moze to potwierdzic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *