Mam takie marzenie … pokazać Kobietom, że strach, brak sukcesów, niezadowolenie, brak efektów w wielu aspektach naszego życia, problemy z komunikację… to tak naprawdę tylko nasze zaniedbanie, niewiedza, uparte powtarzanie schematów, trwanie w systemie stereotypów… a żeby to odwrócić WYSTARCZY NAPRAWDĘ KILKA „MYKÓW”, odrobina odwagi, citukę wiary… i pranie MUU(ó)zgu ! … to chcę pokazać wszystkim Kobietom, bo dzięki spełnionym, szczęśliwym Kobietom, które potrafią okiełznać strach i działać świat będzie piękniejszy “

TO JEDYNY TAK ROZBUDOWANY PROGRAM DLA KOBIET LECZĄCY WSZYSTKIE POSRANE MYŚLI.

szczerze polecam Olga 

Masz posrane myśli na swój temat?

 • Każdy dzień zaczynasz od obawy czy dasz radę?
 • Wszystko o czym marzysz przesiewasz przez sito stwierdzeń ” to nie dla mnie, mi nie wypada, mi się nie uda” ?
 • Od dawna nie czujesz się szczęśliwa, spokojna i wolna?

 

KLIKNIJ TU I ZOBACZ KRÓTKIE VIDEO – CZY TO DLA CIEBIE ? 

POZNAJ OPINIĘ KLIENTEK PO PRANIU

Dla kogo jest “pranie MUU(ó)zgu?

Jeśli chociaż jedno stwierdzenie pasuje do Ciebie piękna Kobieto, to jest to program idealny dla Ciebie:

 • Ciągle coś planuję, określam cele… coach’uje się i NIC!!!! Nic nie działa !
 • Gdyby mi się tak chciało jak mi się nie chce byłabym… !
 • Nie mam pojęcia “o co mi chodzi” … nie potrafię znaleźć swojego miejsca w życiu !
 • Przejdźmy do konkretów…wszystko mnie wkurza, wszystkiego się boję, na nic nie zasługuję, nikt mnie nie rozumie?!
 • … Generalnie mam dość! Nic mi się nie chce! Jestem brzydka i beznadziejna! Nic mi się nie uda…. “wsadź se” tu co chcesz 🙂 ?!
 • Chcę : schudnąć, zmienić pracę, zmienić chłopa, zacząć ćwiczyć, chodzić na randki… lub po prostu, żeby mnie dzieci (lub ktokolwiek) słuchały?
 • A co najgorsze … nie mam marzeń !
 • … i nie potrafię ruszyć z miejsca ( to tak jako gwóźdź do trumny )
KUP KURS LUB PAKIET KURSÓW

W PROGRAMIE PRANIE MUU(ó)ZGU przede wszystkim idealnie poradzisz sobie z tym że nie jesteś idealna … a co lepsze wcale nie MUUsisz taka być.

 • Ustalisz w jakim temacie możesz sama sobie pomóc, gdzie i jak dostrzec szczęście, jak radzić sobie z problemami, opanować strach … pokażę Ci moje tajniki wieloletniej pracy z Kobietami.
 • Nauczysz się technik kreowania rzeczywistości i odwracania wszelkich niekomfortowych sytuacji na swoją korzyść.
 • Być może potrzebujesz zmiany zawodowej? Nie wiesz jak zacząć nowe życie? Co zmienić, co zostawić a co olać?

Nie dam Ci 100 % satysfakcji jak inni … jedyne co mogę Ci obiecać, to pewność, że jeśli zaczniesz działać, ciężko pracować i korzystać z programu… świat nie będzie stał w miejscu, a Twoje życie pokaże jeszcze nie jeden smaczek!

Co Ci da pranie MUU(ó)zgu poza tym co powyżej:

 • niezależność – to przede wszystkim. Niezależność w marzeniach, w działaniu, w myśleniu, w dążeniu do własnych celów A CO ZA TYM IDZIE, jeśli zepniesz to z głową w całość to przyniesie Ci to również NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWĄ
 • wiarę – nie w coś lub w kogoś. Wiarę w każde Twoje samodzielne działanie. Wiarę w to, że być może łatwo nie będzie ale dasz sobie radę z każdym kryzysem i shitem jakie napotkasz.
 • odwagę – nie brak strachu. Odwagę by ów strach ogarnąć, ubrać w słowa, zamienić w rozwiązania. Odwagę by działać pomimo strachu.
 • szczęście – nie takie zjarane i idyllicznie. Kojarzysz to uczucie swobodnego poruszania się we śnie… takiego jakby lotu… takie szczęście da Ci ten program. Lekkość. Oddech. Jasność umysłu. Nie pozbawi Cię ciężkiej pracy i problemów… ale racjonalne myślenie z pozytywnym nastawieniem TO JEST WŁAŚNIE TO SZCZEŚĆIE.
 • spokój – NIESTETY nie jestem w stanie takim mini programikiem sprawić, że nagle znikną pracownicy / dzieci czy mąż i będziesz miała wreszcie „święty spokój” Możesz za to dzięki niemu wyluzować w np. darciu japy na dzieci… ot zdradzam techniki „tumiwisizmu” bez utraty efektów które sobie założysz. Spokój w związku – albo się wyluzujesz i zmienisz i za tym pójdą mega pozytywne zmiany w partnerze ( są takie techniki ) albo… się tak wylUUzujesz że problem się sam rozwiąże. Spokój zawodowy – dzień w dzień coś się rypie. Płacz, lament, wcurw, panika, grupowe zwolnienia, ucieczka z miejsca zdarzenia, chowanie głowy w piasek … zdarzyło Ci się coś takiego. Pokażę Ci jak to ogarnąć inaczej.

UWAGA

To program tylko dla odważnych Kobiety, które nie boją się przekleństw oraz walki o swoje. Dla Babek, które nie chcą wpasowywać się w życie innych oraz oczekiwania serwowane nam przez social media i mądre głowy z gazet lub TV. Po prostu dla Kobiet, które chcą uwierzyć w SIEBIE i zacząć ŻYĆ!

Skąd pomysł na kurs i co to w ogóle jest ??

 • 12 programów jak w pralce przesłanych do Ciebie Piękna w 24 częściach!

 • Dzięki nim IDEALNIE poradzisz sobie z tym, ŻE NIE JESTEŚ I NIE MUUSISZ BYĆ IDEALNA. Odzyskasz moc sprawczą, przypomnisz sobie jak to jest marzyć, dowiesz się jak się spełnia marzenia i wyznacza cele… do których naprawdę chcesz dojść!

 • 24 pełne prawdy ( czasami brutalnej ) podanej bez zbędnego upiększania maile.

 • W mailach poza zadaniami, instrukcjami i zabawą przeczytasz historie z życia wzięta… po to żebyś zrozumiała program i chciała nad sobą popracować.

 • Wśród materiałów do wydrukowania i uzupełnienia znajdziesz między innymi kartę strachu, wdzięczności, oczekiwań i naukę PUSZCZANIA SIĘ !

 • Jeśli nie lubisz muzyki… ten program nie jest dla Ciebie! W każdym mailu dostajesz muzykę mocy motywującą do skakania, ruszenia czterech liter z miejsca, płakania, śmiania się i działania!

 • W materiałach video nie zobaczysz retuszu!

 • W gratisie, jeśli tylko będziesz pracować dostaniesz niespodziankę w postaci płynu do płukania na sam koniec prania !

Przekonałam Cię? NIE? czytaj dalej. Jeśli tak… klikaj… kupuj i DO ROBOTY!

PROGRAM zawiera 24 programy, jak w pralce, tak dokładnie kochana. Przejdziesz cały etap od namaczania, poprzez pranie wstępne i właściwe do wirowania.

Co konkretnie spotka Cię podczas prania MUU(ó)zgu ?

Praca kochana, czeka Cię praca do wykonania. Nie obiecuję, że będzie łatwo. Nie wcisnę Ci kitu, że wystarczy poczytać i oto… stanie się jasność. Jedno co mogę Ci przyrzec to to, że będzie wesoło i że to na pewno dla Ciebie jeśli potrzebujesz zmiany !

W tej wersji programu BĘDĘ CIĘ TRZYMAĆ ZA RĘKĘ I DMUCHAĆ W SKRZYDŁA !

Na dobry początek NAMACZANIE,

podczas którego odpadną Ci z głowy:
– Ograniczenia z reguły stawiane przez innych, albo przez Ciebie samą !
– Obawy i strach, dzięki którym perfekcyjnie kreujesz rzeczy, które nigdy się nie wydarzą, a nawet jeśli… zamiast działać i szukać rozwiązania panikujesz, brakuje Ci tchu, serce kołacze, ręce się pocą… po co Ci to ?
– Oczekiwania… ale tylko te złe, tak one też dobrze namoczone same odpadną. Pozostaną te właściwe, Twoje własne. Te złe to najczęściej kuriozalne oczekiwania innych wobec Ciebie, lub Twoje totalnie irracjonalne i niepotrzebne, zaczerpnięte z social mediów, kiepskich poradników, coachów wbijających perfekcjonizm zamiast szczęścia do głowy oraz tych naturalnie wrodzonych przez geny.
 

Jak tylko wykonasz pracę właściwie i sumiennie czeka Cię PRANIE WSTĘPNE

dzięki któremu ułożysz sobie wszystko w głowie. Zrozumiesz czego tak naprawdę chcesz, i kim nie chcesz być. Dowiesz się jak osiągnąć spokój, opanowanie oraz szczęście mimo niesprzyjających “okoliczności przyrody*”
 

Kolej na PRANIE WŁAŚCIWE

to ten moment kiedy dowiesz się dlaczego denerwujesz ( w wolnym tłumaczeniu wku..wiasz) innych swoją idealnie nieidealnie postawą. Poznasz techniki zaklinania rzeczywistości tak by osiągać cele, które już znasz. Perfekcyjnie opanujesz tajniki zachowania w sytuacjach kiedy świat sprzysięga się przeciwko Tobie. Teraz dopiero nastąpi właściwe PRANIE MUU(ó)zgu.
 

Zbliżając się do końca czeka Cię najprzyjemniejsze czyli WIROWANIE.

W Twoim mózgu zaczną wirować plany, pomysły, idee… nabierzesz oddechu, zaczną Ci rosnąć skrzydła i już będziesz wiedziała że jesteś piękna – nie tylko zewnętrznie ale przede wszystkim wewnętrznie. Poczujesz, że możesz wszystko i nic nie MUUsisz! Ja natomiast pomogę Ci zebrać to ” do kupy”.
 

Nareszcie KONIEC CZYLI PŁUKANIE.

Znasz to… wyciągasz rzeczy z pralki, mogą być pogniecione, trochę dziurawe, porozciągane ale tak pięknie pachną. Zaakceptujesz w nim, że Twoje życie jest dalekie od ideału, ale tak pięknie pachnie że pokochasz ten stan!
 
PEWNEGO DNIA OBUDZISZ SIĘ PIĘKNIEJSZA NIŻ ZWYKLE JEŚLI SUMIENNIE WYKONASZ PRACĘ !
 
* niesprzyjające okoliczności przyrody to np. nienajlepsze finanse, mąż który nic nie kuma, dzieci, które nie wyglądają jak te z instagrama, nie władają 5 językami naprzemiennie i ciągle wchłaniają słodycze.
 

Dalej nie jesteś pewna? PRZECZYTAJ OPINIĘ INNYCH UCZESTNICZEK POPRZEDNICH EDYCJI PRANIA MUU(ó)ZGU W RÓŻNYCH WERSJACH

POZNAJ OPINIĘ KLIENTEK PO PRANIU