ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR O KOLORACH.

Dowiesz się jak kolorami przyciągnąć miłość, zdrowie i pieniądze ( i kilka innych rzeczy które każda Kobieta chce przyciągać)

TAK KOLORY MOGĄ ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE – CHCESZ SIĘ O TYM PRZEKONAĆ ?

Zapisz się na webinar 🙂

Webinar odbędzie się 03 listopada 2021 o godzinie 20.00

Zapytasz po co?Przecież tak Ci dobrze w szarym i w czarnym… z nutką czerwonego 🙂 Otóż, chciałam Cię poinformować, że na co dzień jesteś poddawana manipulacjom kolorystycznym. Czerwone znaki na drodze, zielone logotypy, niebieskie garnitury, różowe tabletki …. słońce, trawa, kolor nieba… wszystko to ma na Ciebie wpływ, nawet bez Twojej wiedzy.Wyobraź sobie teraz, że JUŻ WIESZ, jak działa dany kolor. Jak go stosować by przyciągnąć miłość, kasę, a może jakieś kreatywne rozwiązanie jak wyjść “z czarnej d..upy?”Wyobraź sobie, że JUŻ WIESZ, jaki kolor przyciągnie do Ciebie mądrych ludzi … a jaki odrzuci “życiowych przydupasów i rzepy”Wyobraź sobie… jak dobrze będzie Ci się od dziś kłócić z mężem, jeśli postawisz się na wygranej pozycji:) i jak przekonasz ssaki do tego by Cię słuchał ?Czy będzie warto? TO NA 100%Czy to dla Ciebie? TU TEŻ DAJĘ 100 %Czy to odmieni Twoje życie ? NOOOO, ŻE TAK POWIEM… BÓJ SIĘ 🙂JUŻ DZIŚ zapraszam Cię na darmowy webinar, który odbędzie się 03 listopada o 20.00!!!

Kim jestem ? I czy warto mnie posłuchać ?

Nazywam się Olga, Olga Kreatorka i witam Cię w moim kolorowym świecie. Jestem projektantką, stylistką oraz ekspertem ds. leczenie kobiecych UUmysłów z posranych myśli. Dzień w dzień udowadniam Kobietom, że są piękne niezależnie od wieku, rozmiaru, wzrostu i stanu posiadania. Kilka lat temu stworzyłam markę odzieżową MUUkreacje.pl, w której szyjemy na wymiar ciuszki wspomagające owe leczenie kobiecych umysłów z posranych myśli np:… za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, za stara,… za małe…za duże piersi, mam brzuch, fałdki i oponki ( nawet te wyimaginowane chowamy )… za stara, za głupia, nie nadaję się, mi nic się nie udaje… i.t.p. i.t.dDo stworzonych przez siebie krojów dołożyłam autorskie printy i wiedzę z zakresu psychologii koloru i oto mamy PIGUŁĘ ( lub czopek… co wolisz) NA KAŻDEGO FOCHA, WC…RWA I DOŁA!